HOME marka sete mares | produkty | o firmie | kontakt

SMAKI PORTUGALII - SABORES de PORTUGAL - FLAVOURS of PORTUGAL

Właścicielem marki Sete Mares jest firma Gregier - Smaki Portugalii.sklep.smakiportugalii.pl
www.smakiportugalii.pl

Portugalia inspiruje nas. Chcemy dzielić się pasją odkrywania niepowtarzalnych miejsc, ludzi, produktów. Wszystko, co oferujemy naszym Klientom, wybieramy z pasją! Kim jesteśmy? Miłośnikami pysznego, wartościowego jedzenia, sardynek, fado, portugalskich krajobrazów, zielonej oliwy i aromatycznej kawy. Od początku naszej działalności marzyliśmy, by przenieść choć fragment Portugalii do Polski.
Od 2005 roku zajmujemy się importem i promocją specjałów z Portugalii. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek tak bogaty asortyment produktów delikatesowych z tego kraju i ciągle pracujemy nad jego udoskonaleniem. Wybieramy sprawdzonych dostawców i najlepsze produkty znane koneserom na całym świecie i mogące zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Wiemy, które marki i produkty są najlepiej znane i najwyżej cenione w Portugalii i na świecie. Wiemy, które łączą w sobie jakość, tradycję i prestiż. Chcemy tą wiedzą dzielić się z naszymi Klientami.

SMAKI PORTUGALII GOURMET – luksusowe produkty spożywcze z Portugalii.

Konsumenci stają się coraz bardziej wymagający. Nie zadawala ich już doskonały produkt delikatesowy. Szukają czegoś absolutnie wyjątkowego, co dostarczy nieporównywalnych z niczym innym, doznań smakowych. Specjalnie dla koneserów wprowadziliśmy do naszej oferty luksusowe produkty portugalskie - GOURMET, z limitowanych serii.

SETE MARES - z miłości do morza

Wiele lat działalności naszej firmy pozwoliło nam poznać gusta Klientów, zgromadzić odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które zaowocowały stworzeniem marki Sete Mares.

DZIAŁAMY Z PASJĄ !

Bogactwo kuchni z krańca Europy wciąż nas zaskakuje i zachwyca. Wierzymy, że w Portugalii jeszcze wiele jest do odkrycia... Wyrusz z nami w kulinarną podróż po Portugalii pełną smaku i dobrych emocji z jakimi wiąże się wyborne jedzenie.
.